Colegiul Tehnic “Alexandru Roman” – ALESD

Postat in data de 30.04.2012

Proiect Caravana Carierei

Rezultatele testului de evaluare a elevilor din

Colegiul Tehnic “Alexandru Roman” – ALESD

Nr crt Numar lucrare Numele elevului Nota

CANDIDAȚI CÂȘTIGĂTORI

1

54

ARDELEAN ROXANA CRISTINA

9.2

2

18

JURCUT CRISTINA IOANA

9.1

3

56

PASCUI GABRIEL VALERIU

8.77

4

37

PINTEA IONEL GABRIEL

8.6

5

10

PANTIS ESTERA ALEXANDRA

8.55

6

67

POPA PATRICIA GEORGIA

8.47

7

14

TAKACS FLORENTINA SUSANA

8.45

8

36

BERCEA FLORIN BOGDAN

8.37

9

53

PUSCAS ANAMARIA

8.37

10

68

LUP TEODORA

8.37

11

55

DOMOCOS VLAD IONUT

8.35

12

49

IVANESCU MARIA ROXANA

8.25

13

75

KURTUY ANDREI

8.22

14

11

VENTER MARINA MADALINA

8.17

15

35

DEJEU ROXANA

8.17

16

65

LUP CRISTINA DACIANA

8.07

17

69

ACHIM TITUS NATANAEL

8.05

18

16

NEGRUT EMMA

8

19

52

NYEBELA ALEXANDRA IULIA

7.92

20

38

ALB BIANCA SALOMEA

7.9

21

57

SIMEA RAUL

7.9

22

15

SIMUT CATALIN FLORIN

7.85

23

73

BORZE ANDA BIANCA

7.85

24

7

NAGY HENRIETTA AGNES

7.82

25

45

PETRESCU ANAMARIA MONICA

7.82

CANDIDAȚI NECÂȘTIGĂTORI

26

9

BODA FLORINA IOANA

7.72

27

25

CARBUNARU ADRIAN GABRIEL

7.72

28

13

GIRDAN ROXANA GABRIELA

7.62

29

34

TANC MADALINA GABRIELA

7.57

30

74

NADABAN HORATIU

7.57

31

61

IACOB MIRCEA

7.55

32

31

POPA MIRCEA DANUT

7.52

33

8

GHERLE ANDREI FLORIN

7.45

34

19

VANDICI FLORINA TEODORA

7.45

35

17

PARLOG ALIN

7.4

36

30

OLAR GIULIA DAIANA

7.4

37

1

HORA NICOLAE MARIAN

7.37

38

48

PASCALAU ROXANA MARIA

7.32

39

32

TAKACS ANITA

7.3

40

12

MUCHA ANETT BERNADETT

7.27

41

27

DREVE PAULA LAVINIA

7.2

42

44

BENEA NICUSOR

7.15

43

70

RACIAC MADALINA MARIA

7.15

44

62

CHIRILA RAZVAN ANDREI

7.1

45

23

CIUCLEA VIOREL

7.05

46

43

CHIRODEA GEORGIANA

7

47

71

MARUSCA MARIANA DORINA

6.92

48

28

COSTEA FLORIN

6.82

49

46

BOGDAN LACRAMIOARA

6.8

50

51

BANYAI KRISZTINA BERNADETTE

6.75

51

29

NICORUT MARIA DANIELA

6.7

52

33

DEMIAN RAMONA NICOLETA

6.67

53

26

BUTIRI MADALINA

6.62

54

63

MARTIN ALINA FLORINA

6.62

55

66

TUNDUC ANCA VIORICA

6.57

56

64

TODERAS DAMARIS OCTAVIA

6.55

57

47

MOISIN CLAUDIA

6.52

58

72

LET ALEXANDRA

6.37

59

42

KUBALAK BENED

6.22

60

24

ALBERT IOAN MARIAN

6.1

61

50

SUSTER RENETE GEORGIA

5.95

62

3

ILEA LAVINIA MIHAELA

5.92

63

4

BOT DANIELA

5.92

64

60

KOSA MIRA RENATA

5.57

65

21

ILE CORINA MARIA

5.55

66

59

PURIS MARIA GEORGIA

5.42

67

6

MOTOC CARMEN RODICA

5.37

68

58

MICLE IOANA GEORGETA

5.22

69

5

HOBLE VLAD

5

70

41

BALINT BODGAN

4.95

71

2

MANYUR MILAN

4.9

72

20

TONCZ MARIAN FLORIN

4.82

73

39

GARGIA NATALIA HENRIETA

4.52

74

22

BOCSE FLORINA BIANCA

4.37

75

40

TAP CRISTIAN

4.35