Grup Scolar -Liviu Rebreanu- Balan – Judetul Harghita

Postat in data de 30.01.2013

Proiect Caravana Carierei

Rezultatele testului de evaluare a elevilor din

Grup Școlar “Liviu Rebreanu” Bălan, Județul Harghita

 

 

Nr crt Numar lucrare Numele elevului Nota

 

 

CANDIDAȚI CÂȘTIGĂTORI

1

48

TIGANASU RALUCA

9,43

2

17

HANDOCA RALUCA STEFANA

9,25

3

23

BADARAU ALEXANDRU IONUT

9,1

4

52

GHERASIM CARMEN IULIANA

8,75

5

22

OANCEA ALEXANDRU LAURENTIU

8,5

6

53

DIAC MARIA ALEXANDRA

8,4

7

41

BOTONI ADELINA

8,35

8

54

CARCALET ADRIANA

8,35

9

45

TANASE ALEXANDRU

8,28

10

6

RIBITA COSMIN

8,2

11

27

SZABO DENISA

8,2

12

60

PETER EDUARD

8,05

13

59

SIGMIREAN LAVINIA ADELINA

8,03

14

61

CRACIUN ANDREA LARISA

8,03

15

18

BARA NORBERT

7,98

16

43

NEGOITA ANCUTA RALUCA

7,88

17

55

HADARAG DENIS ADRIAN

7,88

18

64

KALININ RAZVAN FLORIN

7,85

19

51

RARINCA ANDREEA MARINA

7,83

20

37

LORINCZ ALEXANDRU

7,8

21

1

IOJA PETER

7,75

22

24

TANKO ZSOLT

7,75

23

4

BUSUIOC HELGA

7,68

24

56

MITESCU LAURA ALEXANDRA

7,68

25

14A

BALAZS TIMEA

7,65

 

CANDIDAȚI   NECÂȘTIGĂTORI

26

20

BOLDI ALEXANDRA

7,6

27

39

LIVADA   MATEI

7,4

28

2A

LASZLO   TUNDE

7,4

29

2

BALAZS CSONGOK

7,33

30

28

BETA   IULIAN

7,3

31

10A

SILLO   KINGA

7,3

32

57

TATAR   STEFANA ANDREEA

7,25

33

58

LORINCZ   BOGDAN EMIL

7,23

34

29

CERNAT   RAZVAN IONUT

7,2

35

35

LAIU   ELENA

7,18

36

8

AVADANII ADI VASILICA

7,13

37

38

DARIE   RAZVAN STELIAN

7

38

1A

GYORGY   HELGA

6,95

39

15A

BORBELY   ALEXANDRA

6,92

40

21

PALFERENT ANA-ALEXANDRA

6,88

41

9A

MAXEM   EMESE

6,87

42

25

CISER   DARIUS CLAUDIU

6,83

43

44

TONITA   ROMINA LAVINIA

6,8

44

19

BUCUREL GABRIEL

6,75

45

34

BOTEZATU   BERNADETA

6,75

46

63

MARCUTA   ANDREI

6,73

47

36

COFARI   IOAN CRISTIAN

6,7

48

9

ANDRAS ATTILA

6,6

49

62

MITREA   ANDREI IONUT

6,58

50

7

GHIURCA IOANA ALEXANDRA

6,48

51

5

MARDARE ANCA MADALINA

6,43

52

42

BERCEA   ROBERT ALEXANDRU

6,15

53

46

ANDON   ROBERT

6,13

54

40

PRICOP   MARIA-MAGDALENA

6

55

10

MATEUT ANDREI

5,85

56

11

TARANU IULIAN

5,8

57

26

MOISE   CONSTANTIN ALEXANDRU

5,58

58

30

BASARAB   ANDRAS

5,33

59

6A

SZEKELY   LORAND

5,05

60

4A

ALBERT   BALINT ORSOLYA

4,87

61

12A

TOMPOS   HENRIETTA

4,87

62

7A

BALINT   AGOTA

4,8

63

47

NITA   ELENA

4,5

64

11A

MOLNAR   ERVIN

4,37

65

13A

ANDRAS   KAROL

4,3

66

8A

BUCATARIU   DANIEL

4,17

67

3A

BOROS   MIHALY

4,12

68

12

CRISAN NELU VALENTIN

4,05

69

14

PETER ZSOLT

4

70

50

GAL   ARNOLD MIHALY

4

71

65

MATE   ALFRED

4

72

5A

FERENCZ   TIMEA

4

73

66

BARA   KRISTOF

3,75

74

3

DEREGAN WALTER

3,63

75

49

MATHE   LEVENTE

3,56

76

32

BARABAS   AGOTA

3,5

77

31

ALBERT   ALFRED

3,25

78

13

DOBOS TUNDE

2,88

79

16

BIRO BALINT ISTVAN

2,88

80

33

CSISZAR   ROBERT

2,75

81

15

TOROK AGOTA

2,38